Get Adobe Flash player

Audycje » Tu wszystko się zaczyna

 • Możesz posłuchać nie tylko ciekawych rozmów i informacji dotyczących rodziny, ale też znaleźć wiele praktycznych wskazówek, które pomogą w budowaniu dobrych relacji z najbliższymi. Audycje przygotowują s. Ewa Staniewska CR
  i Marcin Bernaś.

  „Sobór Watykański II stwierdził, że zbawienie człowieka oraz społeczności ludzkiej i chrześcijańskiej jest ściśle związane z pomyślnością wspólnoty małżeńskiej i rodzinnej. Dziś bardzo wyraźnie widać słuszność tego nauczania. Jeśli bowiem małżeństwo i rodzina, mimo niezliczonych trudności, dobrze znanych Kościołowi, zachowują swoją zasadniczą strukturę, życie mężczyzny i kobiety jaśnieje całym swoim naturalnym i nadprzyrodzonym pięknem. Tam natomiast, gdzie z różnych powodów prawda o małżeństwie i rodzinie została przesłonięta, mężczyźnie i kobiecie trudno jest w pełni zrozumieć własną godność i swoje zasadnicze powołanie do wspólnoty miłości i życia”.

  (L'Osservatore Romano 11/99) 

  W naszej ramówce:


  Audycji można słuchać w każdą środę o godzinie 11:30, powtórkę emitujemy w sobotę o godzinie 13:30 oraz w programie nocnym, w czwartek  o godzinie 01:00. Godziny emisji mogą ulec zmianie wraz ze zmianą kalendarza wydarzeń jasnogórskich.

Projekt graficzny: Studio24h
/html>