Get Adobe Flash player

Kontakt

Radio "Jasna Góra"

ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa
tel: 34 365-18-13
      34 365-17-47 (studio) 
fax: 34 365-60-16
sms: 516 21 67 76
e-mail: radio@radiojasnagora.pl

Dyrektor rozgłośni o. Andrzej Grad

e-mail: andrzej.grad@radiojasnagora.pl

Intencje do wielkiej księgi apelowej prosimy kierować na adres:

Radio Jasna Góra
ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa
e-mail: ksiega.apelowa@radiojasnagora.pl

Korespondencja do audycji Magazyn kulturalny:

Radio Jasna Góra
ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa
z dopiskiem "Magazyn kulturalny"
e-mail: magazyn.kulturalny@radiojasnagora.pl

Korespondencja do radiowego archiwum dźwiękowego:

Radio Jasna Góra
ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa
z dopiskiem "Archiwum dźwiękowe"
e-mail: archiwum@radiojasnagora.pl
www: www.archiwum.radiojasnagora.pl

Korespondencja do audycji "Gospel Box"

Radio Jasna Góra
ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa
z dopiskiem "Gospel Box"
e-mail: kontakt@gospelbox.pl
www: www.gospelbox.pl
tel. Grzegorz: 512-617-467
tel. Łukasz: 660-675-165

Korespondencja do działu technicznego rozgłośni:

Technik Audio Radia Jasna Góra
Marcin Nowakowski - marcin.nowakowski@radiojasnagora.pl

Zespół Informatyków Radia Jasna Góra
Albert Pach - albert.pach@radiojasnagora.pl
Kajetan Matuszewski - kajetan.matuszewski@radiojasnagora.pl
Wojciech Sowula - wojciech.sowula@radiojasnagora.pl

Projekt graficzny: Studio24h
/html>